До української льотчиці Надії Савченко, яка голодує в російському СІЗО, поки не пускають українських медиків.

Про це повідомив її захисник Микола Полозов

«Щойно говорив з консулами України. Їм вдалося пробитися в СІЗО до Надії і поспілкуватися з нею», – написав він у Facebook.

За його словами, «Надія, перемагаючи слабість, сама спустилася з верхнього поверху в слідчий кабінет, де проходила зустріч з консулами, і сама піднялася назад».

«Вона твердо має намір бути присутньою на суді 09 березня і сама сказати останнє слово, незважаючи на те, що симптоми сухого голодування вже дають про себе знати – періодично виникає тахікардія, набрякають ноги, порушена терморегуляція», – зазначив Полозов.

Адвокат запевнив: Надія демонструє стійкість свого характеру і непохитність волі.

«Вона до цих пір забороняє російським лікарям брати у неї аналізи і проводити з нею будь-які медичні маніпуляції. Разом з тим, російська сторона всіляко затягує питання, пов’язане з допуском до Надії комісії українських медиків, вже рік тому приїжджали обстежувати її в лікарню СІЗО «Матроська тиша», – розповів подробиці захисник Савченко.

Микола Полозов також повідомив, що завтра консули знову спробують зустрітися з Надією Савченко в СІЗО.

«Але час невблаганно спливає», – констатує адвокат.

Як відомо, учора, 6 березня, по всьому світі прокотилися акції на підтримку Надії Савченко.

Нагадаємо також, що лідер «Батьківщини» закликала всіх українців вийти на мітинг-пікет, який пройде 9 березня о 11:00 під стінами російського посольства у Києві.

«Батьківщина» закликає всіх небайдужих людей вийти на мітинг-пікет «Свободу Надії Савченко!» (#FreeSavchenko!) з вимогою відпустити Надію. Прошу всіх, хто вболіває за нашу героїню Надію, покажіть їй нашу підтримку, нашу волю і наше прагнення добитися її визволення! У Києві пікет розпочнеться 9 березня об 11:00 під стінами російського посольства за адресою: Повітрофлотський проспект, 27. Окрім цього, у кожному місті, містечку, селі, і ми віримо, по всьому світу, у всіх країнах цього дня мають пройти гучні протести на підтримку Надії Савченко, які згуртують всіх українців в один кулак і покажуть нашу незламність і солідарність з Надією!» – йдеться у заяві Юлії Тимошенко.