Народні депутати України, члени фракції «Батьківщина» Альона Шкрум, Іван Крулько та Олексій Рябчин під Новочеркаським СІЗО в Росії записали відео звернення англійською мовою, у якому звертаються до світових лідерів з проханням визволити Савченко.

Народні депутати України, члени фракції «Батьківщина» Альона Шкрум, Іван Крулько та Олексій Рябчин під Новочеркаським СІЗО в Росії записали відеозвернення англійською мовою, у якому звертаються до світових лідерів з проханням визволити Надії Савченко.

«Ми народні депутати українського парламенту стоїмо перед стінами СІЗО в Ростовській області, Російської Федерації, де ув’язнена наша Надія Савченко», – з цих слів починається звернення парламентарів.

Наші

Далі депутати від «Батьківщини» по черзі говорять:

Іван Крулько: «Вона наша героїня, українська льотчиця, член українського парламенту та член ПАРЕ».

Альона Шкрум: «Вона була викрадена з української землі і нелегально вивезена до Росії, де змушена брати участь у сміхотворному шоу у вигляді суду над нею, ув’язнена підчас війни, яку затіяв путінський режим. Це сьомий день її сухого голодування, що означає – без їжі і води. Її життя зараз у реальній небезпеці!»

Олексій Рябчин: «Зараз ми через адвокатів Надії отримуємо слова вдячності зависловлену їй підтримку. Виступають люди з усього світу, підтримують її стійкість, силу, боротьбу за свободу та справедливість. Є багато заяв світових високопосадовців, які виступають за її визволення».

Альона Шкрум: «Але насправді цього не достатньо пану Путіну, це спосіб останніх відчайдушних дій. Поки вона повільно вмирає за цими стінами, ми звертаємось до світових лідерів з благанням посприяти у її негайному визволенні!»

Іван Крулько: «Ми звертаємось до лідерів «Великої сімки»: до президента Обами, прем’єр-міністра Трюдо, президента Оланда, канцлера Меркель, прем’єр-міністра Ренці, прем’єр-міністра Абе, прем’єр-міністр Камерона, Голови Європейської Ради Туска та Президент Єврокомісії Юнкера».

Альна Шкрум: «Це час останніх благань про допомогу!»

Як повідомлялося, сьогодні під Новочеркаським СІЗО відбулася акція на підтримку героїчної українки Надії Савченко.