Фракція «Батьківщина» вимагає негайного розгляду постанови про відставку прем’єр- міністра, адже криза в країні «досягла апогею».

Про це Юлія Тимошенко заявила під час виступу у парламенті.

«90 відсотків людей в країні сьогодні хочуть відставки. Уся країна вимагає відставки Арсенія Яценюка! Поставте нарешті на голосування цю постанову. І той, хто за це не проголосує, – хай бере за це відповідальність і за те, що далі буде робитися!» – наголосила політик.

Вона звернула увагу на розташовані в сесійній залі коробки з підписами людей за відставку Арсенія Яценюка, які збираються по всій країні громадською організацією «Народний контроль» і депутатом Дмитром Добродомовим.

Юлія Тимошенко також повідомила, що вчора в Адміністрації Президента відбулася зустріч Петра Порошенка з лідерами фракцій, Головою Верховної Ради та прем’єр- міністром.

«У цьому колі ні в кого не було жодного сумніву, що криза в країні досягла апогею і з неї треба знаходити вихід»,- зазначила політик.

Юлія Тимошенко нагадала про те, що парламент три тижні не працював в пленарному режимі. На її переконання, це сталося для того, «щоб закрити питання відставки уряду і зробити вигляд, що нічого не відбувається».

«За ці три тижні прем’єр-міністр оголосив приватизацію мільйона гектарів сільськогосподарських земель! За ці три тижні Фонд держмайна заявив про те, щоб з дисконтом в 40-60% продати об’єкти державної власності, включаючи монополії! За ці три тижні країна побачила електронну переписку між керівниками «Нафтогазу» та «Укргазвидобування», з якої вся країна зрозуміла, що йдуть торги про те, як відмивати гроші на тендерах»,- обурено заявила політик.

За її словами, найгірше те, що усе це розкрадання держави відбувається на тлі подальшого зубожіння людей.

Лідер «Батьківщини» підкреслила, що за три тижні, коли не працював парламент на 25% збільшена вартість електроенергії, вирішено з 1 квітня підняти вартість соціального газу для найменш захищених верств населення та на 80% зросла вартість опалення.

Депутат також закликала присутніх звернути увагу на те, що в порядку денному парламенту немає життєво важливих законопроектів, зокрема, щодо захисту аграріїв, які страйкують під стінами парламенту, адже в них «забрали останнє для життя».

«Так живе країна! Або ми виходимо з цього тупику, або – ні!», – обурено наголосила Юлія Тимошенко.