Позачергові вибори до Верховної Ради України – це єдиний шлях, яким можна вивести країну з піке.

Таку позицію висловив вчора в ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок.

«Український народ вже висловив свою позицію щодо діяльності уряду, показавши «червону картку» Кабміну і парламенту. Тож тепер слово за президентом», – наголосив політик.

На думку депутата, Петро Порошенко має скористатися своїм правом розпустити парламент та оголосити позачергові вибори до Верховної Ради України.

«Залишилось 5 днів до моменту, коли Конституція України надасть главі держави право достроково припинити повноваження Верховної Ради. Вважаю, президент повинен скористатися цим правом.  І мова йде зовсім не про те, кому дострокові парламентські вибори вигідні, а кому ні. Йдеться про майбутнє держави. Неможливо створити технократичний уряд на прогнилому фундаменті з кланово-олігархічних груп», – висловив свою позицію член фракції «Батьківщина».

Крім того, Сергій Євтушок наголосив на необхідності зміни виборчого законодавства.

«Якщо ми не змінимо виборче законодавство, до парламенту прийдуть ті самі олігархи, які будуть скуповувати голоси виборців на мажоритарних округах. І тоді, на жаль, сторінку з минулими помилками перегорнути не вдасться», – переконаний політик.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко заявила під час виступу у парламенті, що фракція «Батьківщина» вимагає негайного розгляду постанови про відставку прем’єр- міністра, адже криза в країні «досягла апогею».