Голова Комітету Сенату США з питань збройних сил Джон Маккейн заявив, що Росія повинна звільнити народного депутата України, члена Постійної делегації в ПАРЄ Надію Савченко, інакше цій країні загрожуватимуть нові санкції.

Про це йдеться на офіційному сайті сенатора.

«Москва повинна отримати чіткий сигнал: звільнення Савченко або нові санкції», – наголосив Джон Маккейн.

Сенатор також зауважив, що США повинні реагувати на кричущі порушення прав людини, які відбувається В Росії.

«Те, як ми реагуватимемо на кожну спробу Путіна придушити демократію і свободу, матиме далекосяжні наслідки. США і вся міжнародна спільнота повинні відреагувати на це останнє кричуще порушення таким чином, щоб продемонструвати беззаперечність цінностей, які представляє собою Надія», – переконаний впливовий американський політик.

Він також зауважив, що «боротьба Надії Савченко та всіх українців, які мирно повстали проти тиранії на своєму шляху до свободи, повинна також стати боротьбою усього світу».

«Ми повинні продовжувати показувати Путіну, що йому не вдасться зупинити цей поступ до свободи і демократії. Український народ, так само, як і російський, на менше на це заслуговує», – заявив Сенатор США Джон Маккейн.

Нагадаємо, Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним закликав звільнити народного депутата України, члена ПАРЄ Надію Савченко.

На підтримку мужньої українки, яку незаконно утримують і судять в Росії, висловилася і кандидат від Демократичної партії на цьогорічних виборах президента США, колишній Державний секретар США Хілларі Клінтон.