Фракція «Батьківщина» під час засідання робочої групи з розробки нової коаліційної угоди оголосила  перелік законопроектів, які вимагає включити до тексту документу. Вони є передумовою входження фракції до нової коаліції та голосування за кандидатуру нового прем’єр-міністра.

Про це журналістам повідомив представник фракції «Батьківщина» в робочій групі з розробки коаліційної угоди Андрій Кожем’якін.

Депутат передав журналістам список законопроектів, на ухваленні яких наполягає фракція.

«Наші вимоги є дверима для того, щоб увійти у нову коаліцію та згідно з Конституцією сформувати новий уряд та обрати прем’єр-міністра. Нам мають бути надані конкретні гарантії від майбутнього прем’єра та від президента про те, що ці законопроекти мають бути розглянуті протягом найближчих тижнів», – заявив Кожем’якін.

За його словами, «Батьківщина» також вимагає, щоб вимоги фракції бути обговорені всіма фракціями майбутньої коаліції та отримали оцінку головами  Комітетів ВР.

«Ми публічно оголошуємо свої вимоги та публічно вимагатимемо їх виконання. Тому що ставлення до малих фракцій у минулій коаліції, в тому числі і з боку керівництва ВР, нас не задовольняє. Воно було іноді неповажним. Більшість наших пропозицій ігнорували, навіть якщо вони були політично чи економічно необхідні, ігнорували без коментарів», – додав депутат.

За його словами, сьогодні під час засідання робочої групи свої політичні вимоги також озвучили представники фракції Радикальної партії, які вони оформлять у вигляді документу у найближчі дні.

«Ми домовились, що наступне засідання  робочої групи відбудеться у понеділок, о 9:00 перед Погоджувальною радою», – повідомив Кожем’якін.

Він також запевнив, що кандидатури на посади прем’єр-міністра чи будь-які інші кандидатури на інші посади на засіданні робочої групи з підготовки коаліційної угоди не обговорюються.

Нагадаємо, у п’ятницю, 25 березня, представники фракцій колишньої коаліції розпочали засідання щодо підготовки нового варіанту коаліційної угоди. Від «Батьківщини» у засіданні беруть участь Андрій Кожем’якін, Іван Кириленко, Вадим Івченко, Олексій Рябчин, Ігор Луценко, Андрій Павловський.

1

12910744_1131947373515984_1820295287_n

3