Сьогодні потрібно об’єднатися навколо проблеми управління вщент зруйнованою економікою країни, напрацьовувати ефективну програму дій, а не акцентувати свою увагу навколо розподілу посад.

Про це заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок.

«Після трагічних подій на Майдані уряд не мав права на корупційні схеми, на кулуарні змови, на імітаційні реформи, тим більше проводити політику «соціального садизму» стосовно українського народу. Навпаки ж, існувала та й досі існує гостра необхідність у максимально прозорій та публічній політиці. Саме тому потрібно створити Тимчасову слідчу комісію для розслідування діяльності уряду Яценюка, аби дізнатися, куди спрямовувалися державні кошти», – пояснив народний депутат.

Окрім того, за словами члена фракції «Батьківщина», заява Яценюка про його відставку поки залишається лише заявою.

«Результат буде тоді, коли за його відставку проголосують 226 і більше народних депутатів. Не можна говорити і про заяву Яценюка як про рішення, прийняте з власної волі. Очевидно, що це – наслідок тиску громадянського суспільства та політикуму», – переконаний парламентар.

Сергій Євтушок нагадав, що «дорожня карта» виходу з кризи, основою якої є п’ять вимог «Батьківщини», залишається незмінною.

«Якщо ці вимоги стануть фокусом для діяльності нового складу Кабінету міністрів України, очевидно, ми підтримаємо такий уряд», – наголосив Сергій Євтушок.

Нагадаємо, минулого тижня лідер «Батьківщини»Юлія Тимошенко заявила про перехід фракції до демократичної парламентської опозиції.

Раніше «Батьківщина» назвала свої 5 вимог  як умову для вступу фракції до нової коаліції, при цьому заявила, що не буде претендувати на жодну посаду в уряді та в президії Верховної Ради.