Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила на брифінгу в Тернополі після наради з головами сільських та селищних рад, обраних від «Батьківщини».

«Під гарним словом «децентралізація» звільняють сільськогосподарські землі від українців, а реально – звільняють Україну від українців!» – обурилася політик.

Тимошенко розповіла журналістам, що сьогодні на нараді вона пояснювала місцевим депутатам та мерам, «як протриматися у цей час, поки абсолютно нікчемна, маріонеткова влада не відійде в небуття і ми зможемо будувати успішну Україну».

«Сьогодні під словом «реформи» розуміється хаос та безлад. Ці реформи якраз і є знищенням української нації. Це не реформи, це фейк, яким українцям промивають мізки», – вважає лідер «Батьківщини».

Тимошенко 9.05.16 408

Тимошенко також зауважила, що «децентралізація, яка проводиться паном Гройсманом та всіма, хто поруч з ними працює, це програма зачищення малих та середніх сіл, насправді – це згортання України».

Народний депутат пояснила, що у цивілізованих країнах все відбувається навпаки: «Кожного року з’являються нові села, які з маленьких потім перетворюються у великі селища. І таким чином країна розростається, що також дає людям робочі місця».

«А що зараз роблять з нами, коли села, селища та міста районного підпорядкування позбавили власних доходів, перевели все в районну адміністрацію, людей позбавили будь-якого шансу на життя, а після того ще й вимагають об’єднатися?!» – наголосила Тимошенко.

Тимошенко 9.05.16 392

Лідер фракції також звернула увагу: «Коли між центром громади і найвіддаленішим селом буває відстань 17-20-30 км, то такі віддалені села «загинаються», оскільки там закривають школи, дитячі садки… І більше там нічого немає, село гине!».

Нагадаємо, сьогодні у Тернополі партія провела вже 11-ту регіональну нараду з головами місцевих рад, сільськими та селищними головами, обраними від «Батьківщини».

Загалом від «Батьківщини» на останніх виборах депутатами місцевих рад різних рівнів обрано 9 тисяч осіб.