Висловлюю глибоке співчуття родинам та близьким поліцейських, які загинули на вихідних під час сутички в Дніпрі. Прикро, що в нашій країні люди віддають свої життя не лише задля захисту України на фронті, а й тут, в тилу, на мирній території.

Надзвичайно важко аналізувати трагічну ситуацію в Дніпрі, але з того, що я побачив на відео можна зробити висновки, що поліцейські були не підготовлені і порушили посадові інструкції. Викликає обурення за події у Дніпрі і те, що швидка на виклик їхала… 20 хвилин. Я не засуджую правоохоронців, але виникає багато запитань до тих, хто вважає себе реформатором органів внутрішніх справ. Бо ж погодьтеся, що за три місяці навчити молодих людей навіть основ правоохоронної діяльності практично неможливо, багато аспектів цієї роботи молоді люди освоюють досить поверхнево, здебільшого формально.

Керівники правоохоронних органів повинні зрозуміти, що оновлена поліція – це не лише гарні костюми, нові автомобілі, а ще й якісна підготовка. Тому вважаю, що потрібно для поліцейських організовувати навчання в системі службової підготовки, аби в подальшому зберегти життя молодих хлопців та дівчат. Зараз настрої у соціальних мережах не тішать і, не дай Боже, щоб це повторилося знову… Завдання командирів – не жаліти особовий склад, а берегти його …

За події в Дніпрі долю вини мають понести і ті, які затверджували план підготовки поліцейських за три місяці, і ті, які почали так зване реформування міліції. Варто набратися сміливості і називати речі своїми іменами – рівень злочинності в країні зростає і «закон Савченко», яким так спекулюють політики тут ні до чого. Наголошую, що той, хто хоче вирішити питання шукає шляхи його вирішення, а той, хто не хоче – причини.

Сторінка у Фейсбуці. Михайло Цимбалюк.