З такою пропозицією виступила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

Голова фракції вимагає терміново включити до порядку денного законопроект №5059 про заборону конфіскації житла за житлово-комунальні борги.

«Люди загнані в тупик щодо виплат за житлово-комунальні послуги. І крім того, продовжують діяти закони, які дозволяють забирати житло за комунальні борги. Ситуація загрожує тим, що люди можуть залишитись на вулиці, під відкритим небом», – зазначила Тимошенко.

Політик нагадала, що «Батьківщина» судиться з головою уряду Володимиром Гройсманом і з головою НКРЕКП Дмитром Вовком для того, щоб відмінити незаконні постанови про підвищення тарифів.

«Я прошу сьогодні весь парламент, усіх депутатів об’єднатися навколо двох найважливіших питань – не дати конфіскувати у людей житло, а також продовжити мораторій на землю», – закликала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко закликала Президента Порошенка примусити уряд і НКРЕКП відмінити незаконні рішення про підвищення тарифів.

Лідер «Батьківщини» також заявила про те, що партія категорично виступає проти продажу сільськогосподарської землі. Адже саме земля – це потужний ресурс для подолання економічної кризи в Україні.