Про це в ефірі телеканалу «NewsОne» заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Політик упевнена, що гроші на ці видатки легко знайти, але для цього треба мати політичну волю та зробити кілька важливих кроків.

«Треба ухвалити два законопроекти щодо закриття офшорних, які лежать в Верховній Раді. Я вам гарантую, що у разі їх ухвалення жодна копійка не просочиться в офшори. При цьому треба знизити податки для підприємців», – зазначила Тимошенко.

Авторами «антиофшорних» законопроектів №4380 та №4381 як відомо, є Юлія Тимошенко та депутати від «Батьківщини». Документи зарестровані у парламенті ще в квітні 2016р.

За підрахунками колишнього прем’єр-міністра, це дозволить вже в перший рік додатково отримати до бюджету 67-70 мільярдів гривень, що дасть можливість вирішувати соціальні питання.

Ще одним кроком для збільшення доходів Юлія Тимошенко вважає зменшення ціни на газ для потреб ЖКГ до 100 дол. США за тисячу кубометрів. Тоді, на її думку, відпаде необхідність у субсидіях на житлово-комунальні послуги, а звільнені гроші можна буде спрямувати на підвищення пенсій і зарплат бюджетникам.

«Поки ми не піднімемо рівень життя людей, економіка не буде дихати: немає споживача – немає економіки. Нам треба правильно вибудувати всі економічні системи управління державою», – підсумувала лідер «Батьківщини».