Юлія Тимошенко упевнена, що змінити соціально-економічну ситуацію може лише нова професійна влада, а звільнити чинну владу мріє вся країна.

Про це лідер «Батьківщини» наголосила в ефірі телеканалу «NewsOne», коментуючи результати голосування телеглядачів щодо відставки прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Прем’єра Гройсмана хотіла б звільнити та притягнути до відповідальності вся країна. Політика влади та двох фракцій – БПП та «Народного фронту» – привела країну до реального надзвичайного стану, до катастрофи», – сказала Юлія Тимошенко.

Політик також навела вбивчу для чинної влади статистику: за останні три роки з України в єврозону виїхали понад мільйон українців.

«Середній клас, який є головним платником податків, залишає нашу державу. І це трагедія, бо з країни їдуть молоді, працездатні люди», – звернула увагу народний депутат.

Лідер «Батьківщини» констатувала: влада довела народ до зубожіння, відбирає в людей останні копійки через корупційні тарифи, у країні – галопуюча інфляція та корупція. Усе це – «частина політики прем’єра Гройсмана, голови НБУ Гонтаревої та президента Порошенка».

«Зараз треба вирішити країні: чи готова вона далі жити так, як сьогодні? Чи готова країна терпіти від уряду, від президента, прем’єр-міністра те, що сьогодні робиться з кожною родиною?» – запитала політик.