Земля є найбільшим стратегічним багатством, єдиним найбільшим надбанням, що ще залишилося в українців.  Про це під час прес-конференції у Львові розповів заступник голови партії ВО «Батьківщина» Сергій Власенко, повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації.

За  словами Сергія Власенка, ВО «Батьківщина» завжди послідовно виступала проти відкриття ринку землі, особливо у тому варіанті, який підсовує влада.

«Ми добилися мораторію на вільний ринок земель на 2017 рік. Цікаво, що після підписання Меморандуму, група народних депутатів (здебільшого від БПП) дала подання у Конституційний суд щодо визнання неконституційним мораторію на продаж землі на 2017 рік. Це подання підписали ті, хто без вказівки президента не пчихне», – наголосив заступник лідера ВО «Батьківщина».

Політик наголошує, що зараз  потрібно говорити про передачу землі за межами населених пунктів місцевим громадам, в їх користування та управління, а не про відкриття ринку землі.

«Дрібних фермерів позбавили спецрежиму оподаткування, у дрібних фермерів нема джерел для існування. І в такій ситуації вони змушені будуть продати ту землю, що в них є – не за ринковими цінами новітнім землевласникам, а тому відкривати  ринок землі можна тільки після всеукраїнського референдуму», – наголосив Сергій Власненко.