Тільки тотальне перезавантаження влади може призвести до перетворень в Україні.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сьогодні під час прес-конференції у Славуті на Хмельниччині.

«Єдиний шлях сьогодні – перезавантажити українську владу. Толку з цієї мафії, яка очолює Україну, вже не буде. Кожен день її перебування при владі ускладнює наше повернення на логічний, ефективний шлях розвитку», – наголосила вона.

Тимошенко закликала не вірити тим, хто каже, що дострокові вибори – це зло.

«Народ має право голосу і має право вибору. Це не демократія, коли народу дали право говорити, але ніхто нагорі його не чує. Це узурпація влади», – переконана лідер партії.

Юлія Тимошенко вважає, що тільки тотальне перезавантаження влади може відкрити шлях до справжніх перетворень: « З цією владою немає жодного шансу нам стати сильнішою країною».

За її словами, фейкові реформи чинної влади, які вона видає як розвиток України, призводять до того, що українці з кожним днем живуть все гірше.

«В Україні залишилась та сама мафія, яка була при Януковичі: ті ж прізвища, ті ж кланові родини, ті самі апетити і така ж корупція, але більш інтелектуальна, яка розмовляє англійською мовою і робить пограбування людей з інтелектуальним присмаком», – вважає політик.

Лідер «Батьківщини» запевнила: «Я знаю, що я їм багато років – як кістка в горлі. І я знаю, що кожен президент, який є «дахом» кланової системи, бачить три мети: вкрасти в України мільярд, побудувати своє Межигір’я і посадити Тимошенко».

Вона також додала, що нічого не боїться.

Юлія Тимошенко прогнозує, що на Петра Порошенка чекає політичне узбіччя і свій Ростов-на-Дону, «тому що стільки зла, скільки він персонально зробив українцям, ніхто не робив і ніхто руку так не піднімав на останні укранські копійки і так не заробляв на війні».

За словами лідера партії, «Порошенко готовий переступити через всі червоні лінії заради корупціцних заробітків на Україні, заради збереження своєї влади».

«Але це категорично не зупинить мене і нашу команду. Ми зробимо все, щоб Ви більше не споживали країну як свій Рошен, пане президенте! І зробимо все, щоб Ви не стали Президентом України! Почуйте це і припиніть знущання над країною, яка вам довірила своє життя під час війни. І не заробляйте на війні на припиніть її нарешті», – закликала главу держави Юлія Тимошенко.