Від щирого серця вітаю кожного українця з одним із найбільших державних свят – Днем Конституції України. Цей день є знаковим в історії українського державотворення, адже Основний Закон України проголошує ідеї та принципи життя в дійсно незалежній, соборній, вільній країні… країні, про яку упродовж століть мріяли багато поколінь українців.

Людина, її життя, права і свободи – це найвищі цінності, які ми змогли реалізувати, проливши багато крові, вистраждавши нестерпні випробовування і подолавши, здавалося б, нездоланні перешкоди.
На жаль, сьогодні ми знову повинні обстоювати, гарантовані Конституцією, непорушні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави… Отримавши такий важливий документ для Української Держави, не маємо права опустити рук і дозволити окупантам зі Сходу зазіхати на омріяні віками права.

Окрім зовнішніх перешкод, маємо і внутрішніх ворогів: чи не кожна влада незалежної України намагалася переписати Основний Закон для власної користі. Прикро про це говорити, але через зміни до Конституції чиновники намагалися і досі намагаються розширити свої повноваження і досягнути миттєвих політичних вигод, забуваючи про те, що Закон не може бути пристосованим до влади. Тільки та влада є легітимною, яка неухильно дотримується законів, поважає традицію і беззаперечно визнає основоположні цінності!

Тож нехай життєвий подвиг багатьох поколінь українців, які боролися і зараз продовжують віддавати свої життя за незалежність та право народу бути єдиним джерелом влади і носієм суверенітету, надихає кожного з нас захищати демократичні цінності і високі ідеали гуманізму.

Бажаю усім віри, мужності і сили у боротьбі за цінності, задекларовані Конституцією України.

Голова Львівської обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк.