У новому політичному сезоні парламенту треба вирішити чимало питань, але відсутність коаліції, реальних планів нинішньої влади з вирішення поточних проблем людей, а також наближення президентських виборів лише посилюватимуть кризу.

Такий прогноз зробив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Рада», інформує прес-служба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Він наголосив на тому, що в парламенті немає коаліції, але президент його не розпускає, як мав би зробити згідно до Конституції. Як наслідок, це призводить до «договорняків» провладних політичних сил із групами депутатів, які є колишніми вихідцями з Партії регіонів, що, врешті-решт, дорого обходиться народу України.

Окрім того, у так званій коаліції, до якої входять провладні БПП і «Народний фронт», дуже складні відносини, що було видно на попередній сесії під час окремих голосувань.

«Наприклад, коли в бюджет намагались протягнути  поправку щодо облігацій внутрішньої державної позики, щоб  організувати багатомільярдну  корупцію на відшкодуванні ПДВ. На щастя, державницька частина  парламенту не дала це зробити. Але це викликало кризу всередині так званої коаліції», –  навів приклад парламентар.

Іван Крулько наголосив, що треба нарешті припинити гратись з правилами та навчитись жити за Конституцією і законом: «Треба також вирішити базове питання, чи є коаліція? Якщо немає,  призначати нові вибори».

На його думку, на цю ситуацію в парламенті впливатиме і те, що за півтора роки відбудуться  президентські вибори.

«Та найгірше, що в нинішньої влади немає  реальних планів вирішення поточних проблем людей», – резюмував політик, нагадавши останні дані Держстату, за якими українці за три роки стали споживати менше життєво необхідних харчів, що пояснюється зниженням купівельної спроможності  та зубожінням.

За його словами, з огляду на це осінь обіцяє бути спекотною.

Народний депутат наголосив, що це можна виправити шляхом ухвалення законопроектів  «Батьківщини», зокрема з наповнення бюджету, які кожен пленарний тиждень виносяться фракцією, але не потрапляють у порядок денний, бо це законопроекти опозиції.

«Ми вимагаємо, щоб парламент нарешті перестав дивитись на ці проекти законів з позиції, що їх  подала опозиційна фракція «Батьківщина», а поставився по-державницьки до вирішення соціальних проблем», – наголосив Іван Крулько.