Ні, ви не думайте, це НЕ варіант банально виконати президенту Закони України, Резолюцію ПАРЄ та подати 13 кандидатур на 13 вільних місць у ЦВК із щонайменше однією кандидатурою від кожної фракції парламенту.

Це унікальний варіант.

А давайте змінимо Закон про ЦВК та змінимо кількість людей в ЦВК з 15 до 16, щоб всі кандидатури Порошенка сьогодні влізли. Варіант від людей, які щиро вважають, що «держава – це я», а «закони – лише для інших». Для них же закон не писаний і є пластиліном у руках.

А давайте взагалі в кожному органі додамо людей, а то Порошенко не має десь більшості зі своїх ставлеників!

Це ж не акціонерне товариство, щоб розширювати до того моменту, поки не отримаєш фейкову більшість для контролю. «Зарейдерити ЦВК?» Ви серйозно?

Чорт візьми, залиште свої навички будувати собачі будки та фахово рейдерити підприємства і бізнес при собі.

Ви вже створили велику кількість непотрібних нових міністерств у країні, лише щоб отримати більшість на голосуванні в уряді. Потім так роздули Комітет пана Князевича з правової політики у ВР, щоб там отримати більшість для БПП, що не можете раз у 2 місяці там зібрати кворум!

Ви остаточно здуріли?…Як це боляче, що до такого взагалі дійшли.

Я казала про те, що вони рухаються до правового нігілізму і законів «під себе» ще після Закону під конкретного Генпрокурора Порошенка без юридичної освіти. Це страшенно небезпечний механізм. І Порошенко його вже давно запустив.

Ну то прийміть, Петре Олексійовичу, один Закон «Про дуже потрібних людей» – і змініть у ньому всі інші закони України. Благо, така нова форма законотворчості вам вже добре відома.

Ще закон зі зміни всіх кодексів та десятка законів одним законопроектом.

Страшно те, що Порошенко цим завів країну у глухий кут. Страшно, що Президент нашої країни не має жодного елементарного поняття про верховенства права.

Він хочеш більше і більше повноважень, грається законами і людьми, пише більше і більше норм під себе та своїх довірених осіб, як спрут, накриває своїми щупальцями все і всіх. Він  щиро дивується, чому потім все навколо валиться, закони не виконуються, а система державного управління тріщить по швам.

Ви це розпочали, Петро Олексійович. Усвідомте це. І зупиніться хоч зараз.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 9 липня 2018р.