Позиція «Батьківщини» послідовна та категорична – бізнес повинен бути відділений від політики.

Про це заявив з парламентської трибуни представник фракції Сергій Власенко.

Він нагадав виборчу кампанію нинішнього президента Порошенка у 2014 році, під час якої українцям розповідали, що «бізнесмен і політика – це супер, що бізнесмен витягне країну з війни, він не матиме корупційних потоків і що бізнесмен – це світло в кінці тунелю».

Представник «Батьківщини» звернув увагу на те, що президент вже впродовж 20 років у політиці, був народним депутатом, двічі міністром – закордонних справ і міністром економіки – проте не залишив свою бізнес-імперію.

«Це ненормально! Бізнес повинен бути окремо, а політика – окремо. І тоді не треба буде один одному розказувати, що «мої фірми випадково потрапили в тендер, мої фірми випадково продають цукерки в Росії, мої фірми випадково присутні в Криму», – звернув увагу Сергій Власенко.

Водночас, він наголосив, що «Батьківщина» послідовно відокремлює бізнес і політику. Наприклад, заступник керівника фракції Сергій Соболєв в українському парламенті – один з найбільш шанованих депутатів, і йому не належить жодна компанія.

«Юлія Тимошенко прийшла в політику з великого бізнесу. Перед тим, як увійти до парламенту, вона вийшла із засновництва, з директорства. Вона – чистий політик. Її бізнес шукали Янукович, Ющенко, тепер шукає Порошенко. Нема бізнесу в Юлії Тимошенко!» – підсумував політик.