Майбутній лідер держави повинен продемонструвати чіткі правила політичної гри і стратегію розвитку держави, окрім того, він має розуміти, як припинити війну.

Як інформує прес-служба Львівської обласної парторганізації, про це в ефірі телеканалу «Правда тут» повідомив очільник обласної «Батьківщини» Михайло Цимбалюк.

За словами «батьківщинівця», єдиним політиом, який має чітке бачення розвитку країни, є Юлія Тимошенко.

«Українці мають обрати наступну владу, яка буде відповідальною. Юлія Тимошенко презентувала громадськості «Новий економічний курс України», закликала громадян до обговорення суспільного договору. На черзі – обговорення основних питань внутрішньої безпеки, соціальних проблем. Унікальність цих ініціатив у тому, що до дискусій залучені не лише партійці, а фахівці, лідери громадської думки. Я впевнений, що вони запропонують нову та якісну модель розвитку держави», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, новий президент України передовсім підпише указ про референдум, який дозволить українцям самостійно визначати за якою Конституцією потрібно будувати Українську державу.

«Новітня історія України підтвердила, що президентська форма правління не виправдовує себе. Наша пропозиція – країна має бути парламентською канцлерського типу, яскравим прикладом чого є Німеччина», – сказав Михайло Цимбалюк.

Політик впевнений, що в України все вийде, адже насправді ми не можемо віддавати всі важелі керування країною в руки однієї людини.