24 – 26 травня у Запоріжжі відбулась ювілейна Х «Школа європейського політика», яку громадська організація «Батьківщина Молода» традиційно проводить за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

 

У заході взяли участь представники активної молоді та студентства майже з усіх регіонів країни.

«Політична освіта молоді є одним із пріоритетних напрямів нашої діяльності. Ми створюємо можливості для активної молоді перейняти досвід та отримати теоретичну базу, яка потрібна для успішного старту в політиці», − зазначив перший заступник голови ГО «Батьківщина Молода» Сергій Воронов.

За три дні навчання слухачі Школи дізнались більше про позиціонування політика у соціальних мережах та поговорили про можливості для молоді, які допоможуть стати активними учасниками громадських та політичних процесів e країні. Також взяли участь у інтерактивному тренінгу з командотворення та попрацювали в командах над практичними завданнями.

Цікавим досвідом поділились зі слухачами молоді європейські політики. Заняття провели представники Християнсько-демократичної партії Нідерландів, експерти Фонду Едуардо Фрея – Ангер ван Хельден та Френк Віссер, а також представник молодіжного крила Християнсько-Демократичного Союзу Німеччини Флоріан Бінневіз.

«Відповідальність кожної окремої людини, так само як відповідальність суспільства і держави, а також правова захищеність та сталість є основними принципами Християнсько-демократичної ідеології», – наголосив Ангер ван Хельден.

«Навчальна програма для молоді була цікавою та пізнавальною! За ці дні вони перейняли цікавий іноземний досвід, випрацювали в собі лідерські якості та попрактикувались роботі у команді – всі ці навички обов’язково знадобляться їм у політичній діяльності», – сказав голова Київської міської організації «Батьківщина Молода» Олексій Захарченко.