Назарій Шмігель народився у Львові, де створив сім’ю та відкрив власну справу. Бізнесмен родом із звичайної родини – і всього в житті досягнув своєю працею. У час змін в країні Назарій Шмігель не зміг залишитись осторонь – вирішив балотуватись в народні депутати України.

– Розкажіть про історію Вашого бізнесу?
Ще в студентські роки я поїхав в США, там вивчав мову та займався будівельними роботами. Це був колосальний досвід, тому коли повернувся до України, то мав чимало бізнес-ідей. У 2012 році відкрив будівельну фірму «Анбуд Україна».

Вона зараз успішно працює та займається реставраційними роботами фасадів і фундаментів, а також внутрішнім декором ресторанів. Усі працівники фірми офіційно працевлаштовані, що є принциповим для мене.

– А ким Ви є за освітою?
Менеджер зовнішньоекономічної діяльності.

– Ви – успішний бізнесмен, чому вирішили балотуватись в народні депутати?
Я регулярно їжджу за кордон по роботі або ж просто подорожую. Коли повертаюсь назад додому, хочеться ледь не плакати. Україна – найбільша держава в Європі, країна багата на надра і за багатьма іншими показниками, окрім одного – рівня життя.

І це все мене дуже гнітить, хочу старатися хоча б щось змінити на краще у своїй країні. Люди зараз потребують змін та політичного перезавантаження, як ніколи раніше. І це очевидно із результатів президентських виборів.

– Чому вирішили балотуватись по мажоритарному округу від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»?

Я балотуюсь у Львові по 117 округу, туди входить увесь Галицький та Франківський райони, а також частина Шевченківського. На мою думку, у Верховну раду потрібно іти командою, бо тільки спільно можна щось змінити.

До партії «Батьківщина» долучився у грудні минулого року. Зараз я є головою Франківської районної організації партії. У програмі цієї партії я побачив реальний покроковий план дій того, як можна змінити країну. Коли програму партії писали, то зібрали думки не лише експертів, а й звичайних людей.

– Які зміни пропонуєте?
Три основні тези: доступне житло, підтримка малого та середнього бізнесу, а також підтримка молодих сімей. Це позиції «Нового економічного курсу» Юлії Тимошенко, які я підтримую. З усіма цими питання стикнувся сам, коли створював свою сім’ю, коли народились мої діти і коли реєстрував власний бізнес.

Питання доступного житла у нашій країні дуже актуальне, особливо для молодих сімей, адже ціни на нерухомість просто шалені. Саме тому вкрай потрібно, аби Верховна Рада прийняла низку законів, щоб кредити стали доступними пересічним українцям.

Друге питання – це підтримка малого та середнього бізнесу. Це також можна врегулювати на законодавчому рівні. Приватним банкам потрібно розробити готові бізнес-плани – і під них видавати кредит. До прикладу, молода людина хоче відкрити власну справу, звертається у банк, а там їй пропонують можливості втілення ідеї.

На кожен бізнес-план можуть виділяти кредити на суму до 100 тисяч доларів під 3% річних. Однак кошти не видаються на руки, банк сам регулює обіг грошей та оплачує видатки. Якщо справа вдала і бізнес успішний, тоді, погасивши цей кредит, людина вже сама керує своєю справою.

І третій пункт – підтримка молодих сімей. Нам вкрай потрібно збільшити виплати на народження першої, другої, третьої дитини.

– Щодо мажоритарного округу, які питання будете відстоювати, ставши народним депутатом?
Проблема цього округу – старі будинки. Вони потребують оновлення фасадів та внутрішніх комунікацій. Комунікації ніхто не скасовує – і ніхто не знає, коли стара труба може тріснути. Те ж саме з фасадами, вони потребують реставрації. Для цього повинна бути програма у місцевому бюджеті.

– Вас ми не бачимо на білбордах і на рекламних оголошення. Про свої здобутки Ви не любите гучно говорити. Чому?
Моя ціль як кандидата в народні депутати – спілкуватись з людьми наживо, а не через білборди. До соціальних проектів долучаюсь протягом останніх двох років. Почав ще задовго до того, як я вирішив піти в політику. Також зі своїми однодумцями із громадської організації «Громадська довіра» ми спільно організовуємо свята для дітей у місті. Не любимо гучно говорити про наші дії, для нас головне – щасливі обличчя дітей та батьків, які приходять до нас на свята.

http://Егоїст