«Батьківщина» наполягає на розгляді законопроєктів, які спрямовані на покращення життя українців.

Про це заявив заступник керівника фракції Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських фракцій та груп.

“Партія ВО «Батьківщина» подала законопроєкти, які стосуватимуться формування видаткової частини бюджету”, – нагадав політик.

Зокрема, це законопроєкти щодо спрямування природного газу вітчизняного виробництва на потреби населення (№1177), підвищення розміру мінімальної пенсії за віком до розміру фактичного прожиткового мінімуму (№1172), про прожитковий мінімум (№1175).

За словами Сергія Соболєва, решта законопроєктів стосуватимуться наповнення бюджету.

“Парламент має розглянути проекти законів №1181 (про податковий суверенітет України та офшорні компанії) та №1179 (про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії»)”, – переконаний заступник керівника фракції партії ВО “Батьківщина” у Верховній Раді України.

Він також зазначив, що ухвалити їх треба якомога швидше, бо зараз має формуватися Державний бюджетна наступний рік.

«Бюджет – це ключове. З цього ми і виходили, коли подавали ключові параметри, які стосуються формування бюджету – це наповнення бюджету та видаткова частина», – підсумував парламентарій.