Українська влада продовжує наповнювати бюджет країни за рахунок гаманців своїх громадян. До необґрунтованої ціни на комунальні послуги, мита товарів на кордоні, низки податків чиновники додали і ціну на газ для автомобілів, яка днями суттєво зросла.

Хотілося б вірити, що це сезонний стрибок ціни на автогаз, оскільки саме влітку водії його найбільше використовують, але є така закономірність в нашій державі – якщо один раз ціна зросте, то більше її знижувати ніхто не збирається. Через високу вартість бензину зараз в Україні на газ переобладнано тисячі авто, зокрема і соціальні, які розвозять хліб та інші продукти харчування. Відповідно у вартість цих продуктів входять транспортні витрати. А тому вже з вересня українцям варто чекати здорожчання і на товари першої необхідності.

Не виключено, що подорожчання газу для автомобілів може бути своєрідною змовою нафтових постачальників, адже лише за офіційною інформацією минулого року через переобладнані авто на газові установки продажі бензину знизилися на 30%. І це не через те, що люди почали менше їздити – вони просто перейшли на альтернативні види палива, що є вигідно для сімейного бюджету родини.

Це уже не вперше українські водії переконуються, що нинішня влада цинічно використовує їх для закриття фінансових дір у державному бюджеті. Чого вартує лише розмитнення одного авто, привезеного в Україну з Європейського Союзу. Здирницькі мита приносять додаткові мільйони податкових гривень. І це звісно, було б чудово, якби не страждали від цього звичайні українці, які й так усіма силами намагаються вижити в антисоціальній країні.

Як на мене, українські можновладці повинні думати про те, як підтримувати державний бюджет шляхом розвитку економіки, а не зазирати періодично у кишені простих мешканців України, тому що саме так повинна діяти влада, яка думає про майбутнє держави. Бо тільки успішні, багаті громадяни є основою по-справжньому сильної України.

Михайло Цимбалюк, ZAXID.NET, 21 серпня 2017 р.