«Батьківщина» бореться за конституційне забезпечення прав громадян на безкоштовне медичне обслуговування, а також вимагає вирішити питання незаконного перебування на посаді виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Батьківщина» подала постанову про скасування голосування за медичну реформу, тому що було виявлено багато кнопкодавства і порушення регламенту. Ми на цьому не зупиняємось та ініціюємо судовий розгляд цієї справи. У середу, 22 листопада, відбувалось слухання справи щодо конституційного забезпечення прав громадян на безкоштовне медичне обслуговування, а також вирішення питання незаконного перебування на посаді виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. До слухань долучились депутати нашої фракції», – зазначив політик.

Також Вадим Івченко наголосив, що питання відсутності керівників більшості гілок влади сьогодні в країні набрало загрозливого характеру.

«Сьогодні вся країна – це «в.о»: майже всі посади обіймають не керівники, а виконувачі обов’язків. Ніхто нікого не може призначити. А люди, які лише «виконують обов’язки», не тільки не несуть повної відповідальності, вони не мають повноцінного права голосу в уряді. І в них навіть обмежена кількість посадових обов’язків у міністерствах», – пояснив парламентар.

Також він наголосив, що такий стан виник винятково тому, що в Раді фактично відсутня коаліція.

«Скільки сьогодні міністрів  і не працюють, і не звільнені? Потрібно відпустити людей і призначити інших. Але для цього потрібно, щоб була коаліція, а її фактично немає. Лише тільки після того, як буде сформовано коаліцію, можливо буде робити ефективні кадрові призначення», – підсумував Вадим Івченко.