Цілком очевидно, що переговорний процес у Мінську треба змінювати – він довів свою неефективність. На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько на телеканалі «Еспресо», коментуючи нарощування Росією військових сил на кордоні з Україною.

 

«Росія й далі нарощуватиме свої сили та засоби, бо не полишає ідеї подальшої окупації України. Для досягнення миру нам треба долучити до переговорів країн-гарантів Будапештського меморандуму. Інакше, ми й далі тупцюватимемо на місці. Наша політсила та Юлія Тимошенко вже давно і послідовно говорять про це», – нагадав політик.

Парламентарій переконаний, що у багатьох питаннях Україні треба покладатись на себе: «Нам потрібні сильні ЗСУ та економіка, адже країни Заходу завжди  будуть сповідувати подвійні стандарти, захищаючи свої національні інтереси».

Окрім того, наблизитись до миру ми зможемо, якщо продемонструємо Заходу реальну боротьбу із корупцією та готовність жити за демократичними стандартами.

«Якщо хочемо сидіти за столом переговорів, треба насамперед демонструвати, що Україна є сильною країною, яка позбавлена корупції, яка готова жити за демократичними стандартами. Тоді до нас інакше ставитимуться. Тільки  сильна Україна може бути цікавим суб’єктом для переговорів для наших міжнародних партнерів», – резюмував заступник Голови партії.