У середу, 22 січня, у Стрию з нагоди Дня Соборності України місцеві «батьківщинівці» вшанували героїв, що віддали життя за незалежність, соборність та територіальну цілісність України.
Як інформує пресслужба Львівської обласної «Батьківщини», керівники партосередків міста та району разом із депутатом обласної ради від Стрийщини Валентиною Олексишин, поклали квіти та та розгорнули український прапор біля пам’ятника Тарасу Шевченку у центрі міста.
«В честь Дня Соборності українці почали проводити «живі ланцюги» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ незламності волі та єдності українців. Учасниками першого ланцюга у 1990 році стали майже три мільйони українців як демонстрація всенаціональної волелюбності та непохитності», – наголосила Валентина Олексишин.
Крім того, місцеві партійці взяли участь у святковому концерті, який відбувся з нагоди відзначення Дня Соборності України у Стрийському міському Будинку культури.