Медики, освітяни, комунальники, громадські діячі, активісти, студенти і просто ті, хто хоче зробити своє місто кращим. Це оновлена команда Львівської міської організації ВО “Батьківщина”.

Голова обласного осередку ВО “Батьківщина” на Львівщині Михайло Цимбалюк презентував кандидатів у депутати.

Програми у кандидатів чіткі та економічно обгрунтовані та найважливіше – спрямовані на те, щоб кожен мешканець Львова почував себе комфортно на своїй малій батьківщині. Один із пріоритетів кандидатів – покращення інфраструктури кожного району і міста загалом, зокрема транспортної системи.

Чи не найбільше уваги темі вдосконалення системи освіти, поваги до вчителів, втілення програми –  якісна освіта для усіх дітей, незалежно від місця проживання та соціального статусу батьків. Також на меті збудувати для тих, від кого залежить добробут нашого життя:  медиків, вчителів, військових і науковців, соціальне житло.

Якісна освіта, доступна медицина, захист землі та її господарів, нова молодіжна соціальна та екологічна стратегія, прозорі тарифи та зручна інфраструктура для усіх мешканців, незалежно від їх соціального статусу – це ключові напрямкм, які мають на меті втілити у життя кандидати від Батьківщини.

Перший Західний