У проєкті бюджету на наступний рік зменшили на два мільярди гривень суму коштів на субсидії, українців посадять на карантин, тож знову може відбутися шалена невиплата комунальних платежів.

Таке застереження висловив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів.

Політик зауважив, що на наступний рік буде зменшена сума коштів, які у державному бюджеті передбачені на виплату субсидій.

«Зменшили на два мільярди гривень у проєкті бюджету на наступний рік субсидії. Тобто знову піде шалена невиплата комунальних платежів, яка і зараз зростає. Фактично українцям зменшили виплати на субсидії. Зараз «посадять» всіх на карантин. Як тоді бути? Влада, уряд не каже чесно людям, як рухатись далі», – обурився Михайло Цимбалюк.

За словами народного депутата, Кабінет Міністрів України із запізненням вніс проєкт Державного бюджету на 2021 рік на розгляд народним депутатам України, а тому він може бути прийнятий із незначним запізненням.

«Команда «Батьківщини» скрупульозно вивчає усі статті видатків та доходів основного фінансового документа країни, аби в умовах економічної кризи та боротьби з коронавірусною інфекцією Україна могла ефективно функціонувати», – наголосив Михайло Цимбалюк.