Заяви чиновників відрізняються. Декілька тижнів тому Міністр фінансів Марченко заявляв, що Україна не зможе без допомоги МВФ. Він як фахівець говорить правду. Натомість коли про це заявляє перший віцепрем’єр, то, можливо, нас готують до того, що траншу від МВФ не буде.

Про це напередодні зазначив народний депутат України від ВО «Батьківщина»  Михайло Цимбалюк у прямому ефірі на телеканалі Еспресо.

Він також додав, що мета податкової амністії – забрати в людей гроші та пустити їх в оборот.

«За умовами амністії, якщо людина має вдома, наприклад, 400 тисяч гривень, то з них повинна сплатити 5% податку, а упродовж року держава перевірить походження цих грошей», – розповів Михайло Цимбалюк.

Нардеп також зауважив, що окрім податкової амністії, влада нещодавно ухвалила законопроєкт 5600, тобто проєкт змін до податкового кодексу щодо збалансованості бюджетних надходжень.

«Згідно з останнім, податок з гектара землі становитиме півтори тисячі гривень, хоч раніше становив – 300 грн. Так само зросте податок на житло. З першої купленої квартири він становитиме 5%, а вже з другої – 18%. Такими кроками влада здійснює фіскальний тиск на людей», – підсумував Михайло Цимбалюк.