У неділю, 9 січня, депутатки Турківської територіальної громади від «Батьківщини» Мирослава Павлик, Любов Годованець та Надія Яворська взяли учать у святі киселиці, яке відбулося у с. Лосинець.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку, очільниця Турківської «Батьківщини» Мирослава Павлик зазначила, що на святі усі охочі мали можливість спробувати не тільки святовечірню кисилицю, а й багато різних бойківських страв та напоїв.

«Родзинкою свята стало виконання старовинних та сучасних бойківських колядок, які дехто почув уперше. Їх виконували молодіжні колективи населених пунктів Турківської об’єднаної громади», – зазначила Мирослава Павлик.

Вона також передала наймолодшим учасникам свята різдвяні подарунки від депутата Львівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Степана Пилипа.

Раніше новорічні подарунки від Степана Пилипа отримали учні Мельничненського закладу загальної середньої освіти Турківської громади.

Довідково. Киселиця – давня традиційна бойківська, (а також і лемківська) страва обрядового столу Святого Вечора – суп з вівсяного борошна, геркулесу чи вівсяної крупи.