Очільник Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк виступив з вітальною промовою на міжнародному форумі «Медичний туризм на Львівщині як розвиток та перспектива на майбутнє», що відбувся 17-18 грудня неподалік Львова.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, основною метою проведення форуму було налагодження взаємодії медичного, страхового, дипломатичного й туристичного сегментів між собою та державними органами влади.

«Тема медичного туризму на Львівщині є актуальною, оскільки потенціал нашої області неповністю розкритий і вимагає посиленої уваги і громадськості, і чиновників різних рівнів. Уже тепер в Україні необхідно залучати значні інвестиції на будівництво та відновлення сучасних і комфортних медичних клінік, реабілітаційних та діагностичних центрів, укомплектованих сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій», – сказав під час конференції Михайло Цимбалюк.

За словами керівника «Батьківщини» на Львівщині, якщо влада приділятиме більше уваги саме цій сфері, то в результаті не лише зросте позитивний імідж українських лікарів, але й активізується приїзд до нашої країни пацієнтів з-за кордону.