Мала приємність зустрітися з послами Республіки Польща, Словацької Республіки, Угорської Республіки, Чеської Республіки, Литовської Республіки та заступницею посла Румунії в Україні.

Україні на шляху до ЄС і НАТО потрібні надійні, дружні та добросусідські відносини із нашими західними сусідами. Будувати їх треба вже сьогодні та на роки вперед. Адже ми знаємо наскільки важливим є голос кожної країни, коли йдеться про приєднання до Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу.

Однак цей рух має бути не одностороннім, а назустріч один одному. Я прихильниця відкритого діалогу із нашими західними партнерами. Прагну, щоб наша співпраця будувалася на взаємоповазі та спільних європейських цінностях.

Бо коли ми разом, тоді одній ворожій та агресивній північній країні буде дуже важко нас розсварити, використавши це у своїх цілях.

Також торкнулися теми українських трудових мігрантів. Це те, що реально об’єднує наші країни. Закликала послів дбати про українських трудових мігрантів, як про своїх громадян.

Адже вони роблять значний внесок не лише в економіку України, але й безпосередньо в добробут країн перебування. Ми також готові до тісної взаємодії у питаннях їхнього правового та соціального захисту.