На пресконференції у Львові народний депутат України від ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк прокоментував святковий концерт до Дня Незалежності України, який організувала команда президента Зеленського у Києві.

“Мене обурило цьогорічне відзначення Дня Незалежності. Це не було бажання об’єднати державу. Це був спосіб сподобатись комусь. До того ж мені дуже прикро, що з державним прапором України на сцені перед президентом бігав чоловік у костюмі зайця”, — наголосив депутат.

За його словами, це дуже сумна картина, адже в цей час хлопці на фронті віддають своє життя і проливають кров за національний прапор України.

“Мені було шкода тих військових в одностроях, які стояли з державним прапором і з військовими прапорами, а перед ними вивезли Вєрку Сердючку. Це не піднімає патріотичний і національний дух наших громадян”, – зазначив Михайло Цимбалюк.

Він також додав, що напередодні виборів, питання про ставлення до цьогорічного святкування Дня Незалежності потрібно ставити кандидатам від “Слуги народу” оскільки у них кардинально інше бачення того дійства.

Цинічний Львів