Аби світле свято Воскресіння Христового відчули українські воїни, що стоять на сторожі нашого спокою, небайдужі «батьківщинівці» долучилися до доброї справи.

Щира подяка за невтомну працю «Батальйону відважних жінок», на чолі з Ганною Гулій, які декілька тижнів поспіль ліпили вареники, робили смачні ковбаски, пекли паски та зготували багато смачного для наших військових, а також нашили подушок зі сіна.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партійного осередку, депутат Добросинсько-Магерівської сільської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Семочко завжди бере активну участь в цій благодійній справі.

Наперередодні він вирушив на Схід, аби передати великодні подарунки хлопцям.

«Окрім продуктів, військовим також відправили різнобарвні писанки, дитячі малюнки. Діти з великим задоволенням малювали вітальні листівки військовим, щоб висловити в них найщиріші побажання з Великодніми святами», – розповів Юрій Семочко.

Також до підготовки подарунків нашим військовим долучилися «батьківщинівці» із Борислава. Зокрема, багато зусиль в організації поїздки доклала депутатка міської ради Віра Курпіта із внучкою Камілою.

Усі разом бажали їм міцного здоров’я, мужності, перемоги, миру, веселих Великодніх свят і обов’язкового повернення до своїх рідних домівок.

Крім того, до організації поїздки долучилися «батьківщинівці» із Сокальщини.

«Щирі слова подяки колективу Сокальського професійного ліцею, фермерському господарству Сергія Ходора, головному лікарю Сокальської лікарні Роману Шведу та багатьом нашим друзям-«батьківщинівцям» за підтримку доброї справи», – зазначив голова Сокальського партосередку Олег Кожушко.