Оновлена футбольна форма з картою і гаслом «Слава Україні» є гідною відповіддю УАФ на статтю Путіна. Позаяк великий спорт сьогодні є одним зі шляхів відображення позиції держави, то футбольні функціонери гарно показали, як можна бути послідовними у своїй патріотичній позиції і діях.

Так істерику Росії з приводу футбольної форми українських команд прокоментував народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Слід починати з того, що великий спорт завжди був великою політикою і Україна як і кожна держава, сама має право визначати, яку форму носити – тим більше коли там зображені символи держави, і найкраще вітання, яке сьогодні є затверджено офіційно», – зазначив Михайло Цимбалюк.

На думку політика, виглядає дивно, коли деякі європейські футбольні асоціації підлаштовуються під позицію Російської Федерації.

«Складається враження, що наші європейські партнери, в тому числі футбольні, демонструють подвійні стандарти. Але УАФ все правильно зробила. Тепер важливо, щоб наші футболісти наповнювали форму змістом», – переконаний Михайло Цимбалюк.

За його словами, ідея з формою і відкрита комунікація на цю тему – це гідна відповідь на статтю Путіна.

«Таких відповідей має бути багато. Важливо, щоб українська влада не загравала, а мала чіткий кейс із конкретними кроками і діями», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Джерело