Упродовж 17-18 вересня для представників партії ВО «Батьківщина» на Львівщині Міжнародний республіканський інститут проводить семінар на тему розбудови та розвитку місцевих осередків партійних організацій.

Як інформує пресслужба Львівської обласної організації партії ВО «Батьківщина», серед основних тем семінару – робота з виборцями, застосування імперативного мандату, взаємодія партійних осередків та ефективна комунікація з виборцями.

«Завдяки тренінгам з політичної освіти, партії починають діяти більш конкретно та відповідально, реагуючи на потреби громадян, а також стають сполучною ланкою між людьми та органами влади шляхом залучення громадян до спільних дій щодо вирішення питань, що представляють інтерес для місцевих громад», – зазначають організатори.

На думку однієї з учасниць семінару, заступниці голови Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Алли Жук, зараз партії, які залежать від харизми конкретної людини, швидше розвиваються і стають дедалі популярнішими, однак, вони не завжди націлені на те, аби зрозуміти потреби громадян та представити їхні інтереси в державних установах.

«Розвинена багатопартійна система у територіальних громадах має забезпечувати можливість громадянам, що мають схожі погляди з різноманітних питань, об’єднуватися, боротися за свої ідеї та доводити свою думку до відома влади», – зазначила Алла Жук.