15 кілометрів від районного центру і відрізані від цивілізації, а все тому, що немає якісної дороги. Нині з робочим візитом побував у Дрогобицькій міській територіальній громаді, що на Львівщині.

Разом з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою відвідали села Лішня та Медвежа. Місцеві мешканці нарікають, що через погане дорожнє покриття не завжди сюди доїжджає громадський транспорт, а за продуктами харчування, до найближчого магазину, потрібно долати самостійно декілька кілометрів.

Староста сіл Медвежа, Ступниця, Селець та Котоване Роман Явірський з мешканцями громади передав звернення щодо необхідності проведення капітального ремонту автодороги Ступниця-Лішня – востаннє там ремонтували дорогу в 90-х роках минулого століття, а зараз це непроїзні шляхи ще й з аварійним мостом через річку Бистриця.

Саме через його аварійність батьки не пускають своїх дітей до садочку чи школи, бо занепокоєнні, що він зможе не встояти від автобусу «Школярик».

А тому спільно з командою ВО «Батьківщина» на всіх рівнях вимагатимемо виділення у 2022 році коштів державного та місцевих бюджетів на проведення капітального ремонту автомобільної дороги, яка без сумніву дасть нове дихання селам цієї громади.