У Львові розбудовується міський партійний осередок «Батьківщини». Так, нещодавно у Львові за участі активних партійців міста відбулися установчі збори зі створення оновленої міської партійної організації ВО «Батьківщина».

Під час зборів делегати обговорили необхідність створення партійного осередку в місті та внесли пропозиції кандидатів на посаду голови. А відтак, головою новоствореної організації учасники обрали докторку юридичних наук, професорку Національного університету «Львівська політехніка» Уляну Парпан.

«Відкриваючи нову сторінку в історії «Батьківщини» міста Львова, вірю, що у нашій організації достатньо знань і досвіду для її динамічного розвитку. Нас чекає багато роботи, яка, я переконана, уже незабаром дасть чудовий результат, який відчують усі львів’яни», – зазначила Уляна Парпан.

Вона також подякувала усім небайдужим однопартійцям за довіру і висловила впевненість у плідній співпраці всієї команди заради справжніх, а не декларованих змін у Львові.

«Разом з Юлією Тимошенко та командою «Батьківщини» ми зможемо здолати усі перешкоди і впевнено досягнути поставлених цілей», – наголосила Уляна Парпан.

Зазначимо, що раніше, відповідно до реорганізації партійних структурних осередків ВО «Батьківщина» згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм в Україні у Львові створили партійну організацію Львівського району.