Наступним запитом в Україні буде запит на професіоналів та досвідчених людей, порядність та патріотизм.

Про це після першого засідання робочої групи з організації роботи Верховної Ради 9-го скликання повідомив обраний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько.

«Люди втомилися від обіцянок змін. Їм потрібні конкретні результати. Аби не гаяти час після виборів, «Батьківщина» заздалегідь розробила пакет з восьми невідкладних законопроектів, який і пропонуватиме для ухвалення новому парламенту», – зазначив він.

За словами Івана Крулька, депутати мусять невідкладно ухвалити закон про спрямування газу українського видобутку на потреби населення та бюджетної сфери – це дозволить вдвічі знизити тарифи на тепло та гарячу воду.

«Нинішня ціна на газ є непосильною для більшості українських родин. Нова Верховна Рада мусить ухвалити закон, за яким українці отримуватимуть газ власного видобутку, а рентабельність газовидобувних підприємств була обмежена до 30%. Це унеможливить корупцію, забезпечить розвиток галузі, а головне – ціна на газ, гарячу воду та тепло для людей буде знижена вдвічі. Це саме ті зміни, на які українці чекають найбільше», – зауважив депутат.

Також «Батьківщина» пропонує збільшити мінімальну пенсію до прожиткового рівня (3094 грн), а допомогу при народженні дитини до 50, 100, 150 тисяч відповідно. Гроші на це забезпечить деофшоризація, що дасть бюджету 320 мільярдів гривень за 3 роки, та модернізація податкової системи.

Окрім цього, команда Юлії Тимошенко наполягатиме на ухваленні закону про обов’язкове медичне страхування, продовженні мораторію на продаж землі та скасуванні термінів давності за корупцію на війні.

«Ми переконані, що в разі наявності у найбільшої фракції політичної волі, весь пакет законів від «Батьківщини», які сьогодні потрібні людям, можна буде ухвалити за лічені дні», – підсумував Іван Крулько.