Нині не той час, щоб втягувати суспільство і державу у дочасні парламентські вибори, оскільки перед Україною постало багато ризиків та криз. 

Таку думку в ефірі «Апостроф» напередодні висловив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк.

«Нам треба думати, як об’єднати зусилля навколо проблем, які виникли через нефаховість уряду та коронавірусну інфекцію, щоб вийти з ситуації з найменшими втратами та максимально захистити людей», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що наразі шанси об’єднати зусилля є, а тому партія ВО «Батьківщина» пропонує своє бачення і програму виходу з кризи в інтересах людей.

«Люди хочуть, щоб народні депутати, яких вони обирали, розв’язували їхні проблеми. Їм байдуже – чи ти влада, чи опозиція. У них немає часу чекати», – додав Михайло Цимбалюк.

За його словами, команда Юлії Тимошенко готова підтримати не окремі політичні сили, а український народ, адже для цього люди й обирали народних депутатів.

«Ми маємо виходити з того, яким чином можна захистити українців сьогодні під час ковіду та енергетичної, конституційної, соціальної криз. Люди не хочуть залишатися без підтримки держави», – підсумував Михайло Цимбалюк.