Є багато питань до Кабміну, насамперед, про те, чому так пізно почалися перемовини про підписання угод про поставки вакцини в Україну, а не пів року тому, коли це робили інші європейські держави.

Також думаю, що НАБУ порушило кримінальне провадження за інформацією Державного агентства з закупівель, адже ця інформація була в доступі, тому НАБУ як правоохоронний орган не порушило вимоги чинного законодавства, відтак списувати на бездіяльність правоохоронних органів не варто.

Але в мене є претензії до правоохоронної системи України, бо вони мовчали цілий рік. Чому вони минулого року про це не казали? Адже саме бездіяльність правоохоронних органів потягнула за собою тяжкі наслідки.

Ми ж бачимо, як кожен день люди помирають від Covid-19, а європейські держави активно проводять вакцинацію населення – питань багато. Не варто Уряду скидати все на те, що правоохоронний орган буде відлякувати інвесторів. Причина у нефаховості і невчасному ухваленні рішень центральним органом влади, тобто Кабінетом Міністрів України.