Виконувач обов’язків міністра енергетики України Юрій Вітренко не має підтримки депутатів Верховної Ради України, щоб зайняти посаду міністра.

Про це напередодні в ефірі 5 каналу розповів депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За його словами, партія «Батьківщина» жодного разу його не підтримувала.

«Минулої п’ятниці в Кабінет Міністрів на ім’я прем’єр-міністра надійшла дуже дивна заява, де Вітренко, як в.о. міністра енергетики, пропонує розірвати контракт з головою «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим і з усіма членами наглядової ради», – зазначив Цимбалюк.

Він зауважив, що в той час, коли Вітренко в Коболєва працював, то виявляється Коболєв був неефективним менеджером.

Цимбалюк додав, що Коболєв повернув свою премію в бюджет, а Вітренко чітко заявив, що свою премію він повертати не збирається.

«Він вважає, що заслужив ту премію. А на нашу думку, в період, коли немає чим платити мінімальну пенсію, коли обмежуються соціальні виплати– не морально і неетично з боку вищого керівництва держави брати ці кошти», – пояснив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, саме Вітренко має амбіцію стати прем’єр-міністром, а чинний прем’єр-міністр Денис Шмигаль зацікавлений, щоб Вітренко не став віцепрем’єр-міністром.

«Денис Шмигаль розуміє, що так, як він колись прийшов до свого попередника, так само і зараз розігрується історія»,  – підсумував Михайло Цимбалюк.