У середу, 17 серпня, у Львові відбувся семінар із партійного будівництва для представників Львівського обласного осередку ВО «Батьківщина».

Як інформує пресслужба Львівської обласної партійної організації, участь у семінарі, який провели лектори Міжнародного республіканського інституту, взяли активні партійці з усіх районних партосередків області.

Під час заходу його учасники обговорили комунікацію всередині осередку, ефективну позицію та медійне висвітлення роботи депутатів, залучення волонтерів до гуманітарних проектів.

Довідково. Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні дбає про просування належного врядування, зміцнення державних і громадських інститутів та об’єднання зусиль у країні на етапі перехідної демократії. Зосереджуючи свою діяльність на регіональному та місцевому рівнях, МРІ працює з місцевими партійними осередками, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування по всій території країни в рамках програм, що фінансуються Міністерством закордонних справ та торгівлі Канади (Global Affairs Canada), Національним фондом на підтримку демократії та Агентством США з міжнародного розвитку.