Серед кандидатів від «Батьківщини» на Львівщині буде багато нових облич. В партії нині триває внутріпартійний праймеріз з-поміж тих сильних людей, які насамперед мають досвід депутатства і конкретних здобутків у тій чи іншій галузі.

Про це сьогодні, 7 вересня, у Львові під час прес-конференції повідомив народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

“Найближчим часом конференція висуне кандидатів. І серед них ви побачите людей як з політичним досвідом, так і нових особистостей, які долучились до нашої команди протягом останніх років чи прийшли зараз, висловивши бажання стати депутатами від «Батьківщини». Кожен з них буде мати фахово написану програму з подолання проблем округу і повинен буде пояснити, чому він іде в депутати», – повідомив Михайло Цимбалюк.

Також Михайло Цимбалюк наголосив: «Ми йдемо перемагати. Професійна і патріотична команда «Батьківщини» має сильний фундамент. Як відомо, партія представлена майже у всіх місцевих радах, до того ж останнім часом ми були переможцями чи не в усіх перших виборах до ОТГ.

Ми розуміємо, що на цих виборах наші депутати передовсім мають прозвітувати за те, що було зроблено, і вже потім захистити програму з чіткими розрахунками, де взяти кошти і як їх ефективно використати. Ми усвідомлюємо, що за кожну нашу дію доведеться відповідати перед виборцями, і ми готові до цього. При цьому я певен, у Львівській області фракція «Батьківщини» буде у кожній раді».

Також від додав, що з теперішніми депутатами місцевих рад, які не виправдали довіри виборців і однопартійців доведеться попрощатись.

Вестньюз